INFO k poznávacím zájazdom

Cena každého zájazdu je vždy konečná (žiadne letiskové poplatky a taxy navyše, žiadne ďalšie povinné príplatky). Je počítaná na 1 osobu v 2-lôžkovej izbe. Za príplatok je možnosť rezervácie aj 1-lôžkovej izby.

Súčasťou každého zájazdu je ubytovanie v kvalitnom 3*** alebo 4****hviezdičkovom hoteli, sociálne zariadenie na každej izbe je samozrejmosťou.

Pozor! Ceny zájazdov sa neustále menia, väčšinou sú platné len niekoľko dní, zajtra už môžu byť vyššie!

V našej ponuke nájdete 2 druhy poznávacích zájazdov:

1. So sprievodcom
2. Bez sprievodcu


1. ZÁJAZDY SO SPRIEVODCOM

Každý takýto zájazd zahŕňa služby sprievodcu CK. Všetci účastníci zájazdu sa podľa pokynov CK stretnú na letisku v Bratislave, kde čaká náš skúsený sprievodca. Letí so skupinou a je s ňou počas celého zájazdu.

Zájazdy sú organizované v duchu priateľskej rodinnej atmosféry; veľkosť skupiny spravidla neprevyšuje počet 15 účastníkov na zájazd. S malou skupinkou (väčšinou je to 10 – 15 cestujúcich) je možná jednoduchšia komunikácia, rýchlejšie riešenia prípadných problémov, oveľa rýchlejšie presuny medzi pamiatkami... A hlavne z tohto dôvodu sú naše zájazdy tak veľmi obľúbené.

2. ZÁJAZDY BEZ SPRIEVODCU

Tento druh zájazdu je možné prispôsobiť Vašim požiadavkám. Ak Vám nevyhovuje termín zájazdu, miesto odletu, hotel, atď., napíšte nám, urobíme Vám nezáväznú cenovú ponuku podľa Vašich potrieb.

Ak si u nás objednáte poznávací zájazd bez sprievodcu, obdržíte od nás pred odchodom okrem iného aj všetky potrebné informácie na zájazd, tzv. „písaného sprievodcu“, z ktorého sa dozviete kedy a ako sa dostať na letisko, kde si kúpiť cestovný lístok, koľko stojí lístok, ako sa dostať do hotela, info o meste, o jeho pamiatkach atď., jednoducho všetko, čo budete počas cesty potrebovať. Pri väčších skupinách Vám na požiadanie poskytneme aj služby sprievodcu.

Ak chcete náš poznávací zájazd alebo službu niekomu darovať, vyrobíme Vám darčekovú poukážku (samozrejme ZDARMA).